Новобранцю

Курс військової підготовки сьогодні є головним проектом "Українського Легіону", на якому ми зосереджуємо основні зусилля.

Мета навчального курсу військової підготовки "Українського Легіону" - підготовка якомога більшої кількості громадян до вмілих злагоджених дій у складі державних збройних формувань або партизанських загонів в тилу загарбника.

Тривалість курсу - 4 тижні.
8 теоретичних занять (16 годин) у вечірній час та 8 практичних занять (56 годин) у вихідні.

Вікових обмежень для проходження курсу немає, запрошуємо всіх охочих, які досягли повноліття.

Наявність у громадян навичок поводження зі зброєю, надання домедичної допомоги у критичних ситуаціях, дій у групах та взаємодії з військовими підрозділами - цей мінімальний набір і складає основу сили держави, що спирається на суспільство.

Змістом підготовки є набуття необхідних знань, опанування вмінь і навичок з наступних дисциплін:

Поводження зі зброєю

Пересування

Використання укриттів

Надання долікарської медичної допомоги

Маскування

Орієнтування на місцевості

Інженерне обладнання позицій

Етапи навчання (курси):


Ввідний

До ввідного курсу допускаються громадяни України та громадяни інших країн, які на законних підставах перебувають на території України, які психічно здорові, не пов'язані з криміналітетом і готові захищати країну зі зброєю.

Діяльність військ

Поводження зі зброєю

Пересування на полі бою

Мінна безпека

Дії в бойовому порядку

Домедична допомога

Екіпірування


 Початковий

До початкового курсу допускаються члени ГО "Український Легіон", які пройшли ввідний курс або мали достатню військову підготовку у Збройних Силах чи інших державних збройних формуваннях. Для вступу в Український Легіон і навчання на початковому курсі потрібна письмова рекомендація одного із викладачів, командирів навчальних підрозділів, керівників територіальних осередків та спільнот або двох інших членів Українського Легіону.

Дії відділення-взвод

Бойові дії в місті

Інженерна справа

Бойові дії в лісі

Управління зв'язку

Базовий

На базовому курсі ви готуєтеся в постійному складі навчальних підрозділів, які формуються за територіальним принципом, до опору ворогу як у складі підрозділів територіальної і місцевої оборони, так і самостійно у разі втрати військового управління, заняття з базовим курсом проводяться з різною інтенсивністю залежно від ваших можливостей.

Базовий курс є курсом вдосконалення, ви самі вільно обираєте, як часто готові тренуватися для підтримання і розвитку необхідних навичок.

Що потрібно для навчання:

Зручні для польових занятть одяг, взуття і головний убор

Макет зброї. Якщо нема - ми надамо у використання.

Медичний джгут або турнікет

Піхотна лопатка

Рекомендації щодо екіпірування для подальшого навчання в Українському Легіоні на початковому і базовому курсах ви отримаєте під час спеціального заняття.

В Українському Легіоні прийнятий за стандарт однострій у кольорі Multicam або МТР, але для ввідного курсу однострій не є обов'язковим.