Тренування з динамічної стрільбиУкраїнський Легіон долучився до акції #22pushupchallenge на підтримку бійців АТОВійськовий вишкіл Українського Легіону. Сюжет Радіо Свобода.С.Стеценко на Черноморській ТРК. Про територіальну оборону і право громадянина захищати себе і країну зброєюДень відкритих дверей “Українського Легіону” на каналі “Іномовлення”Як вберегти себе, якщо почнеться війна: виступ заступника Голови УЛ Олександра ГолубчикаСюжет телеканалу ATR про УЛ

Тренування з динамічної стрільби

Легіонери регулярно проводять тренування не тільки з тактики, але й з динамічної стрільби. Це дозволяє краще підготуватися до бою у міських умовах, коли ситуація швидко змінюється та вимагає миттєвої реакції.

Український Легіон долучився до акції #22pushupchallenge на підтримку бійців АТО

Акція, яка виникла у США, із самого початку мала метою привернути увагу суспільства до проблеми вояків, які повертаючися додому, не повертаються з війни. Війна не відпускає їх і синдром ПТСР починає діяти як вірус, впливаючи на їх оточення. У США існують спеціальні урядові програми та доброчинні організації, які переймаються цією проблемою.

В Україні зараз ця проблема такоє стала дуже актуальною. І хоч спеціальних гучних програм держава наче не проводить, не можна сказати, що цим питанням ніхто не опікується. Є державні заходи з цього приводу, є і волонтерські ініциативи.

Зміст флеш-мобу наступний: людина, що прийняла виклик має відтискатися 22 дні по 22 рази та перерахувати якусь суму у спеціальний фонд, який опікується вояками.

Український Легіон, як суспільно відповідальна організація, закликає усіх небайдужих долучитися до такої акції та надати посильну допомогу бійцям через організації, яким ви довіряєте.

Військовий вишкіл Українського Легіону. Сюжет Радіо Свобода.

Ще раз про день відкритих дверей Українського Легіону від "Радіо Свобода".
Група знімала та спілкувалася з нами більше трьох годин. Вийшов дуже гарний відеоряд, хоч, звісно увійшло не все, що вдалося зняти та побачити.

Як вберегти себе, якщо почнеться війна: виступ заступника Голови УЛ Олександра Голубчика

Заступник Голови УЛ Олександр Голубчик виступив в ефірі Чорноморської телерадіокомпанії. Тема виступу - "Як вберегти себе, якщо почнеться війна". Пропонуємо вашій увазі відеозапис цього виступу.

Сюжет телеканалу ATR про УЛ

Телеканал ATR зняв телевізійний сюжет, в якому розповідається про діяльність та мету створення ГО "Український Легіон"