Про УЛ

Декілька слів про Організацію

page2_img1

"Український легіон" є громадянською патріотичною організацію. Ми діємо виключно в межах чинного законодавства. Там, де законодавство нас не влаштовує, ми не порушуємо його, а добиваємося змін.

Загальними засадами діяльності Українського Легіону є добровільність, самоврядність, вільний вибір території діяльності, рівність перед законом, відсутність майнового інтересу її членів (учасників), прозорість, відкритість та публічність, законність, гласність, рівності прав та обов'язків членів. Громадська організація створена на основі єдності інтересів і прагнень її членів захистити Україну від збройної агресії для спільної реалізації ними своїх прав та свобод.

Головною метою і сенсом діяльності Українського Легіону є формування нового громадянина, захисника родини, громади і суспільства, який бере на себе особисту відповідальність за все те, що відбувається в нашій країні. Організація військової підготовки громадян до захисту своєї країни це водночас і поточне завдання Легіону і наш безпосередній внесок у втілення в життя проекту нової України, який лише народжується.

Фінансування діяльності здійснюється переважно за кошти самих легіонерів через членські й добровільні внески, а також за кошти добровільних благодійних внесків громадян, підприємств, установ і організацій.

Програма Підготовки

1.

Ввідний вишкіл. Курс молодого бійця.

Армійський спосіб мислення та життя дуже відрізняється від того до чого ми звикли у цивільному житті. Щоб отримати уявлення про військо, зрозуміти власні можливості - пройдіть наш курс молодого бійця. Він складається з 8 теоретичних та 4 практичних занять і триває 1 місяць.

2.

Базова підготовка легіонера.

Проводиться для нових легіонерів, та є, по суті продовженням та поглибленням КМБ. У межах 8-10 практичних занять відточуються навички поводження зі зброєю, вивчаються тактичні схеми дії у складі підрозділу в умовах лісу та міста, робота на блокпостах.

3.

Розширена підготовка легіонера. Територіальна оборона.

Знання, отримані на попередніх рівнях є структурою, яка заповнюється безліччю військових знань та навичок дій бійця у підрозділі. Щоб стати дієвою силою, легіонери проходять тренування у сталих навчальних підрозділах, приймаючи участь у комплесних навчаннях батальоного рівня та зборах.

4.

Розвиток та самовдосконалення.

Легіонер, який має достатні знання та навички у військовій справі, може відточувати власну майстерність у обраному напрямку або взагалі стати інструктором та домопогати ставати краще іншим членам організації, тренувати бійців Збройних Сил України, тощо.

Керівний склад

Корисні Посилання

Про територіальну оборону

Голова ГО "Український Легіон" Олексій Санніков відповів на питання журналіста каналу Obozrevatel Live про територіальну оборону, патріотичне виховання суспільства, діяльність Легіону.