Відгуки

Коротенько про свою службу в ЗСУ 15-16 роки.

Моя служба розпочалась в травні 2015 року. Попав в Академію сухопутних військ України де пройшов підготовку командира взводу. Через 1.5 місяці отримав направлення для проходження служби в 28 механізовану Бригаду 18 окремий мотопіхотний батальйон. При прибутті в штаб батальйона відразу був призначений на посаду командира роти. В той час кількість роти складала (разом з приданими) 129 військовослужбовців.

Виконув бойові задачі в секторі М. Неоднократно вів бойові дії. Потім підрозділ був переведений в сектор Д. Потім підрозділ перевели в сектор А. Де постійно і безпосередньо велись бойові дії. Всі задачі і завдання командування були виконані моїм підрозділом на відмінно та на 100 відсотків. Командування сектора А визнала в березні 2016 мою роту найкращою і найбоєспособнішою. Маю відзнаки, подяки за службу.

Але хочу сказати про одне з головних елементів цього успіху. Для того щоб виконати бойові задачі і завдання, зберегти особовий склад потрібно не тільки вдача, а й знання. Великий багаж знань і вмінь я отримав в Українському Легіоні. Пройшовши підготовку в Українському Легіоні я став свідомішим, мужнішим, витривалишим та боєспроможнішим. Тут я здобув не тільки знання і вміння як військовий, а й знайшов вірних та хоробрих друзів які допомагали мені під час моєї служби.

Слава Українському Легіону! Слава ЗСУ! Слава героям! Слава нації! Слава Україні!

"Калина", командир роти

Як мобілізований офіцер можу сказати: підготовка в армії покращилась, алe все одно ще досить ознайомча для усіх крім вдв, морпіхів, ссо ітд.  Наприклад по такмeду ідe 3 заняття з класними інструкторами, алe з них практичнe тільки однe і цього дуже мало.

Основні момeнти у Лeгіоні порівняно з Яворівським полігоном нe гіршe. У Легіоні набагато більшe відпрацювання. Того що дають тут нe достатньо для подальної участі у бойових діях.

Чого нe вистачає у Лeгіоні, цe тeхніки, арти, звязок на сучасних засобах ітд. Бажаю розвитку і у цьому напрямку також.

"Айс", лейтенант ЗСУ

"Хотіти" і "вміти" захищати країну - дві зовсім різні речі. Тактика, медицина, погодження зі зброєю, та багато чого ще. Все це можна вивчати в "Українському Легіоні", якщо є бажання.

Чи дають в армії таку підготовку? В більшості випадків ні. Перевірив. Мені отриманих знань вистачило "з головою". Але "Легіон" не лише знання і тренування. Це команда людей, яка завжди прийде на допомогу.

"Чех", розвідка