Військовий вишкіл

Один із ключових проектів ГО «Український легіон» сьогодні – це курс військової підготовки, який може пройти будь який громадянин України. Починаючи з 2014 року, коли було створено громадську організацію, його пройшли вже кілька тисяч осіб. Багато кому з них отримані знання та навички знадобилися підчас служби в ЗСУ, у тому числі, і на передовій.

Вишкіл складається з трьох курсів (етапів) – ввідного, початкового та базового. І якщо перші два курси призначені для початківців, обмежені в часі та мають на меті ознайомити відвідувачів з основами військової справи, то базовий курс передбачає регулярну підготовку в постійному складі навчальних підрозділів. Його мета – готувати підрозділи територіальної оборони, здатні чинити військовий опір агресору.

На базовому курсі легіонери вдосконалюють свої навички та вміння, відпрацьовують тактику малих груп, бойові дії в лісі та в місті, опановують військову топографію, мінно-вибухову безпеку, тактичну медицину, інженерне обладнання позицій, займаються фізичною підготовкою. Окрім регулярних тренувань відбуваються також тематичні тренінги та лекції за участю запрошених інструкторів.

Курс військової підготовки – це вагомий внесок «Українського легіону» в розвиток та популяризацію системи територіальної оборони. Докладніше ознайомитися зі структурою курсу ви можете на цій сторінці, а записатися на ввідний курс тут.