Зала слави

На цій сторінці зібрани грамоти та листи подяки, якими було відзначено як ГО "Український Легіон" в цілому, так і окремих членів організації.

Похвальні листи УЛ _скан (9)

 

Подяка від Херсонської обласної державної адміністрації за проведення Міжнародної акції «Нащадки вільних» імені князя К.І. Острозького.

Похвальні листи УЛ _скан (8)

 

Подяка від Онуфрієвської районної державної адміністрації та районної ради за активну участь у волонтерській роботі.

Похвальні листи УЛ _скан (1)

 

Подяка за участь у командних військово-прикладних змаганнях «Сильна Nація. Юнацька ліга»

Похвальні листи УЛ _скан (3)

 

Подяка від школи №292 імені Івана Мазепи м. Києва за проведення занять і вишколу з домедичної та військової підтготовки.

Похвальні листи УЛ _обр (5)

 

Подяка від Благодійного фонду "Дніпровська ініціатива" за партнерську підтримку соціально-освітнього проекту, спрямованого на популярізацію волонтерського руху серед школярів.

Похвальні листи УЛ _обр (4)

 

Подяка від Дніпровського райвійськкомату м. Києва за активну участь у військово-патріотичному вихованні молоді.

Похвальні листи УЛ _обр (12)

 

Грамота від голови Бориспольскої райдержадміністрації за проведені навчально-тренувальні заняття з учнями 11-х класів шкіл Бориспільского району за програмою 3-денних польових занять предмета "Захист Вітчизни".

Похвальні листи УЛ _обр (13)

 

Подяка від Онуфріївського райвійськкомату за проведення заняття територіальної оборони в Онуфріївському районі.

004

 

Подяка почесному Голові ГО "Український Легіон" полковнику запасу ЗСУ Станіславу Стеценко від Солом'янського райвійськкомату м. Києва за плідну співпрацю у підготовці захисників Вітчизни.

003

Грамота від Бориспільскої райдержадміністрації м.Києва, якою було відзначено ГО "Український Легіон" за проведення навчально-тренувальних занять з учнями 11-х класів шкіл району.

002

 

Подяка ГО "Український Легіон" від Головного інформаційно-телекомунікаційного вузла Генерального штабу ЗСУ за матеріально-технічну допомогу воїнам-зв'язківцям.

001

 

Подяка ГО "Український Легіон" від командування батальйону оперативного призначення імені генерала С.П.Кульчицького за допомогу у забезпеченні медичними препаратами.

 

21555980_695742797287330_1453181565_o

 

Подяка члену ГО "Український Легіон" Олексію Кавлаку від Регіонального програмного офісу в Україні Департаменту юстиції США за активну участь у проведенні підготовки інспекторів поліції.

UL-border_guard

 

Відзнака Державної прикордонної служби України, якою було нагороджено ГО "Український Легіон" за вагомий внесок у справу забезпечення охорони державного кордону.