Зала слави

На цій сторінці зібрани грамоти та листи подяки, якими було відзначено як ГО "Український Легіон" в цілому, так і окремих членів організації.

004

 

Подяка почесному Голові ГО "Український Легіон" полковнику запасу ЗСУ Станіславу Стеценко від Солом'янського райвійськкомату м. Києва за плідну співпрацю у підготовці захисників Вітчизни.

003

 

Грамота від Бориспільскої райдержадміністрації м.Києва, якою було відзначено ГО "Український Легіон" за проведення навчально-тренувальних занять з учнями 11-х класів шкіл району.

002

 

Подяка ГО "Український Легіон" від Головного інформаційно-телекомунікаційного вузла Генерального штабу ЗСУ за матеріально-технічну допомогу воїнам-зв'язківцям.

001

 

Подяка ГО "Український Легіон" від командування батальйону оперативного призначення імені генерала С.П.Кульчицького за допомогу у забезпеченні медичними препаратами.

 

21555980_695742797287330_1453181565_o

 

Подяка члену ГО "Український Легіон" Олексію Кавлаку від Регіонального програмного офісу в Україні Департаменту юстиції США за активну участь у проведенні підготовки інспекторів поліції.

 

UL-border_guard

 

Відзнака Державної прикордонної служби України, якою було нагороджено ГО "Український Легіон" за вагомий внесок у справу забезпечення охорони державного кордону.