In Our Memory

Легіонери, яких ми будемо пам'ятати

Viktor_Gurniak_4

Віктор Гурняк

Як волонтер Віктор збирав кошти і закуповував необхідні речі, допомагав із транспортуванням і самостійно доправляв вантажі, забезпечуючи необхідним спорядженням бійців «Айдару» та інших батальйонів у зоні АТО. У липні Віктор став співзасновником військово-патріотичної організації «Український легіон». У вересні пішов служити добровольцем до батальйону «Айдар».

Загинув о 10:10 ранку 19 жовтня 2014 від мінометного снаряду, коли під обстрілом вивозив поранених у районі 32-го блокпосту поблизу селища Сміле Слов'яносербського району Луганської області.

Ruslan_Stoyan

Руслан Стоян

Як фаховий адвокат завжди був готовий до захисту, особливо у випадках, коли невинна людина потрапляла у жорнова системи. Під час волонтерської діяльності не тільки збирав кошти та закупляв спорядження для військових, але й брав особисто участь у розробці та вдосконаленні окремих зразків.

Прийшов до Українського Легіону восени 2014, приймав активну участь у роботі організації.

Помер 26 жовтня 2015 року у наслідок автокатастрофи, що сталася 20 жовтня у якій також загинула його дружина Ольга.

Нагороджений посмертно нагрудним знаком "Гідність та честь".

sedoy

Роман Тимофеєв

Полковник ЗСУ, інструктор "Українського Легіону", якого багато хто знав за позивним "Седой". Випускник легендарного КВОКУ. Очільник розвідки Сухопутних Військ.

Людина яка насправді ніколи так і не стала військовим пенсіонером. Вчитель, чиї енциклопедичні знання та практичний досвід неможливо переоцінити його учням, багатьом з яких вони зберегли життя та принесли перемогу. «Сєдой» любив свою справу, любив життя та справжню битву.

Помер 9 грудня 2019 року.

Юрій Лєдєньов

Юрій Лєдєньов

Полковник запасу, учасник війни у Афганістані (командир 501-окремого автобату), учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
Патріот своєї країни та народу, у 2014 починав відродження територіальної оборони Харківщини(обіймав посаду командира загону ТРО при Київському РВК).

Юрій вмів об’єднати навколо себе небайдужих, відданих людей і вже у 2017 стане першим очільником “Український Легіон Харків”.

Подальші проблеми із здоров’ям, змусять його обмежити свою діяльність, але він завжди залишався активною та важливою часткою як “УЛХ” так і ТРО Харківщини.

Помер 24 травня 2021 року.