Збір на броньовану санітарну машину

Великий і важливий збір заради порятунку життя бійців!

ГО «УКРАЇНСЬКИЙ ЛЕГІОН» організовує збір 60 000 $ на закупівлю броньованої гусеничної машини для евакуації поранених на прохання 131 окремого батальйону територіальної оборони.

Такі машини мають броньований захист, гусеничну базу і високу прохідність. Вони не грузнуть колесами на бездоріжжі, не тонуть, мають зручну конструкцію для швидкого завантаження людини. Ці санітарні машини значно збільшують шанси на проведення вдалої евакуації поранених бійців з позицій на фронті і рятують життя в прямому сенсі цього слова.

Після збору необхідної суми ГО «Український Легіон» готується звернутися з пропозицією по закупівлі до наших іноземних партнерів. В них на складах є в наявності  техніка, необхідна для виконання таких логістичних задач, а ГО «Український Легіон» вже має схожий досвід офіційної закупівлі армійської автомобільної техніки за кордоном.

Закликаємо всіх людей, чиї серця продовжують битися разом із Україною – долучитися до цього збору ти здійснити благодійну пожертву в будь якій валюті, в будь-якій зручній формі на реквізити організації:

Найменування отримувача: ГО УКРАЇНСЬКИЙ ЛЕГІОН

Код отримувача: 39329640

Рахунок отримувача: UA853052990000026006025029029

Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

(або просто натисніть на кнопку)

PayPal: mashakolesnykovakushnir@gmail.com