FPV Legion

Ми - спільнота волонтерів, яка працює над виробництвом FPV дронів камікадзе для потреб військових. Наша мета - забезпечити наших захисників якісними дронами.

Кожен дрон проходить ретельне тестування перед тим, як він буде переданий військовим.

https://ukraine-legion.org.ua/wp-content/uploads/4826a2bc-048b-4349-9324-b39ee7bb68b6-270x270.png

Ми також навчаємо учасників нашої спільноти збирати, обслуговувати дрони, та вчимо літати на них за допомогою симуляторів та на реальних моделях 5 та 7 дюймів.

Ми систематизуємо інформацію про FPV дрони та ділимося нею зі спільнотою, щоб підвищити загальний рівень знань і навичок.

//ukraine-legion.org.ua/wp-content/uploads/fot-1.jpg
//ukraine-legion.org.ua/wp-content/uploads/fot-2.jpg
//ukraine-legion.org.ua/wp-content/uploads/fot-3.jpg

Підтримайте нашіх захисників!

Закликаємо усіх небайдужих допомогти зібрати кошти на закупівлю комплектуючих для дронів. Ці дрони будуть передані підрозділу ЗСУ, де служать наші побратими.

//ukraine-legion.org.ua/wp-content/uploads/9c94a043-10fb-4a3f-8374-aa516681f10a.jpg

Виготовляємо дрони на замовлення

Наше майстерня може виготовити дрони на замовлення. Бажано із покриттям затрат на їхнє виробництво. Для цього необхідно заповнити форму із запитом, в якій вказати бажані характеристики дронів. На основі цієї інформації ми зможемо оцінити вартість і строки виготовлення.

Форма для замовлення

Ми прагнемо створити ініціативну, технологічно обізнану спільноту, яка зможе виробляти, пілотувати та передавати дрони військовим.

Якщо ви хочете доєднатися до нашої спільноти, заповнюйте анкету потенційного учасника. Перевага надається діючим легіонерам, а також тим, хто пройшов курси "Українського Легіону".

Анкета учасника FPV Legion

//ukraine-legion.org.ua/wp-content/uploads/photo1712298646.jpeg