Portfolio Category: Фото

“Джура” у Бориспільському районі

В Бориспілському районі пройшли військово-патріотичні змагання "Джура", в рамках підготовки до яких інструктори ГО "Український Легіон" провели цикл вишколів для учнів старших класів шкіл Київщини.
Читати далі

Cвятковий захід до Дня Захисника України

14 жовтня 2016 р. "Український Легіон" взяв участь у святковому заході до Дня Захисника України, який відбувся в Шевченківському районі Києва на стадіоні «Старт». "Український Легіон" провів для підлітків та дорослих майстер-клас поводження зі зброєю та лекцію-практикум з домедичної допомоги.
Читати далі

Фото з фронту

Чимало легіонерів зараз перебувають в зоні АТО, проходячи службу в ЗСУ чи працюючи парамедиками у складі волонтерських організацій. На цих фотографіях - виконання бойвого завдання з пошуку ДРГ противника. Фото зроблені біля села Сизе, Луганської області.
Читати далі

Польовий табір Легіону

Навчальна база "Українського Легіону" розташована на вулиці Бориспільській, 181. Тут постійно відбуваються тренування легіонерів, часто проходять тренінги за участі українських та іноземних інструкторів.
Читати далі

СамальотФєст – 2016

СамальотФест - наймасштабніший авіаційний фестиваль в Україні, який щороку відбувається в Києві. "Український Легіон" приймає участь в цьому фестивалі, проводить майстер-класи з тактичної медицини, поводження зі зброєю, влаштовує тир для дітей.
Читати далі

Холодний Яр – 2016

Вшанування героїв Холодноярської республики вже протягом більш ніж 20 років щорічно проходить на Чигиринщині. В урочистих заходах беруть участь представники добровольчіх батальйонів, політичних партій, громадських організацій, творчих колективів. "Український Легіон" регулярно приймає участь у вшануванні пам'яті героїв Холодного Яру, проводить різноманітні майстер-класи.   
Читати далі