Розвиток територіальної оборони

Ви зробите свій внесок у зміцнення обороноздатності нашої країни. Адже головною метою діяльності «Українського Легіону» є формування відповідальних та свідомих громадян, готових зі зброєю в руках захищати свою Батьківщину. Саме задля цього ми започаткували військовий вишкіл, щоби якомога більше громадян України у випадку масштабної війни не стали би гарматним м’ясом на полі бою, а натомість могли б влитися до лав боєздатних військових формувань.

Ми прагнемо створення дієвої системи територіальної оборони по всій країні і в цьому напряму співпрацюємо зі структурами Міністерства оборони та іншими громадськими організаціями. Задля цього ми створюємо підрозділи в різних областях України, регулярно приймаємо участь у навчаннях загонів територіальної оборони, більшість легіонерів входять до складу ЗТРО при районних військкоматах.

Вступивши до «Українського Легіону», ви станете частиною територіальної оборони України. Ви будете знати, що робити в «час Ч» і будете впевнені, що разом із вами на захист країни пліч-о-пліч стануть ваші побратими.

Comments are closed.