Коротенько про свою службу в ЗСУ 15-16 роки.

Моя служба розпочалась в травні 2015 року. Попав в Академію сухопутних військ України де пройшов підготовку командира взводу. Через 1.5 місяці отримав направлення для проходження служби в 28 механізовану Бригаду 18 окремий мотопіхотний батальйон. При прибутті в штаб батальйона відразу був призначений на посаду командира роти. В той час кількість роти складала (разом з приданими) 129 військовослужбовців.

Виконув бойові задачі в секторі М. Неоднократно вів бойові дії. Потім підрозділ був переведений в сектор Д. Потім підрозділ перевели в сектор А. Де постійно і безпосередньо велись бойові дії. Всі задачі і завдання командування були виконані моїм підрозділом на відмінно та на 100 відсотків. Командування сектора А визнала в березні 2016 мою роту найкращою і найбоєспособнішою. Маю відзнаки, подяки за службу.

Але хочу сказати про одне з головних елементів цього успіху. Для того щоб виконати бойові задачі і завдання, зберегти особовий склад потрібно не тільки вдача, а й знання. Великий багаж знань і вмінь я отримав в Українському Легіоні. Пройшовши підготовку в Українському Легіоні я став свідомішим, мужнішим, витривалишим та боєспроможнішим. Тут я здобув не тільки знання і вміння як військовий, а й знайшов вірних та хоробрих друзів які допомагали мені під час моєї служби.

Слава Українському Легіону! Слава ЗСУ! Слава героям! Слава нації! Слава Україні!

"Калина", командир роти