“Незалежність 2019”: легіонери змагалися у стрільбі

"Український Легіон" провів перші внутрішні стрілецькі змагання "Незалежність 2019". Подію, що відбулася 25 серпня, було  присвячено Дню Незалежності України.

Змагання пройшли на стрілецькому полігоні ГО "Стрілецький Клуб Створи Себе Сам". Головним суддею виступив сертифікований суддя Олександр Хабло. Змагання проводилися у двох класах "Open Military":

  • Карабін 22lr
  • Карабін 223 rem + 7,62x39

Усього на змаганнях було три вправи з умовними назвами:

  • Наступ
  • Коридор
  • Кілхауз

Мішенна обстановка – комбінована. Використовувалися металеві гонги різних розмірів, керамічні тарілочки, що руйнуються, паперові мішені IPSC та IDPA. Для ускладнення обстановки також були використані мішені "заручник".

Стрільці змагалися у індивідуальному заліку у двох потоках. Усього у загальному заліку у змаганнях взяли участь 11 легіонерів з Києва й Харкова та ще 4 стріляли поза заліком. Переможцями  у класі карабін 223 rem + 7,62x39 стали:

  1. Костянтин Бабенко (Харків)
  2. Сергій Непийвода (Харків)
  3. Адрій Кравченко (Київ)

У класі 22lr перемогу святкував Станіслав Лєонтьєв (Харків). Переможцям були вручені медалі та цінні призи – аксесуари для догляду за зброєю.

Якщо підсумувати враження від матчу - було дуже здорово! Задоволення отримали навіть ті, що вже раніше брали участь у стрілецьких змаганнях, а ті, хто брав участь вперше – взагалі були у захваті!

Ми розцінюємо цей матч як перший пробний. Тепер, маючи досвід організації такої події, будемо працювати над долученням власників 12 калібру та фанатів високоточної стрільби.

Наступний матч ймовірно відбудеться у Харкові, вважаємо, що ми започаткували традицію і такі змагання будуть проводитися на регулярній основі.

No Comments Yet.

Коментувати