Різдвяний благодійний салон

Центр сучасного мистецтва «ДАХ» запрошує відвідати 29-30 грудня різдвяний благодійний салон. Мета проведення заходу — збір коштів для громадської організації "Український Легіон" на закупівлю ношей для Сил Оборони України.

Військовим, що перебувають під ворожими обстрілами, доводиться самостійно виносити поранених товаришів з поля бою, використовуючи при цьому евакуаційні ноші та силу 4-6 бійців, щоб їх переміщувати. Це значно знижує шанси на виживання всієї групи. Натомість, ноші «лелека» — міцна та легка альтернатива. З їх допомогою можна евакуювати постраждалих всього за кілька хвилин.

Отже запрошуємо вас взяти участь чи подарувати друзям святкові дні на дводенному мистецькому салоні від ЦСМ «ДАХ» за донат для наших військових.

  • Мінімальна сума донату на 1 день 500 грн
  • На 2 дні — 1,000 грн
  • Діти до 7 років — безкоштовно

100% коштів піде на придбання легких ношей «лелека» для евакуації поранених.

Як зробити донат?

Ви можете перерахувати кошти на монобанку за посиланням або через застосунок Приват 24, відсканувавши код з картинки. У призначенні вкажіть слово "ДАХ" І ваше прізвище.

Салон відбудеться за адресою: вулиця Велика Васильківська, 136

Програма салону

Перший день, 29/12

15:00-16:30

Старовинні пісні та колядки з Ганною Охрімчук і Ко

Затишна подія присвячена старовинній українській традиції співу. На початку команда заспіває глядачам кілька пісень різних жанрів, після чого гості події матимуть змогу доєднатись, вивчаючи колядку разом.

За участі:

Ганни Охрімчук, Ольги Охрімчук, Софії Баскакової, Ігоря Димова

18:00-19:00

Mariia&Magdalyna «Сонячний народ» музично-поетичний акт

В основу спільнотворення музично-поетичного акту лягла поезія українського поета, шістдесятника Миколи Вінграновського та сучасного письменника Тараса Прохасько. «Сонячний народ» — спроба прийняти сьогодення, яке зіштовхнулось з війною і агресією через переосмислення минулого українського народу, яке так само боролось за свою свободу, і припущення майбутнього — життя в мирі.

За участі:

Марусі Іонової, Надії Голубцової, Христини Кірік, Олени Шикіної

Другий день, 30/12

15:00-16:00

Гонг-медитація «Зцілення звуком»

Один із стародавніх методів лікування всього тіла відомий як звукова терапія. Якщо ви шукаєте щось природнє для відновлення емоційної стабільності та зняття стресу у виснажливий та напружений час війни — запрошуємо.

Медитацію проводить Володимир Руденко — актор, композитор, учасник DakhTrio

18:00-19:30

Триптих

Шевченко / Тичина / Стус

В програмі музично-поетичного дійства звучатимуть вірші трьох, можливо, найвпливовіших реформаторів української поезії: Тараса Шевченка, Павла Тичини та Василя Стуса. Про що говорили пророки різних епох? Мова та форми змінюються, але чи змінились питання...

За участі DakhTrio та Володимира Лютікова

19:30

Показ анімаційного фільму «Маріуполь. Сто ночей»

19:45

Розмова за участі запрошених спікерів «Про що має говорити митець під час війни»:

Геннадій Друзенко — співзасновник та президент ПДМШ ім. Миколи Пирогова

Кушнір Марія — Т.в.о. Голови ГО «Український Легіон»

Павло Юров — режисер, актор, драматург

Ніна Беллінні — волонтерка ГО «Волонтерська сотня Доброволя», гід Всеукраїнської асоціації Гідів України

Кристина Шишкарьова — хореографиня та викладачка сучасного танцю, засновниця Totem Dance Theatre, віце-президентка ГО «Платформа сучасного танцю України», кураторка мистецьких проєктів

Під час салону, у холі театру гостей чекає невеличке частування а також відбудеться виставка робіт з великої серії «Краєвид» Віталія Кравця. Спостереження художника як звичний пейзаж перетворюється на абстрактну картинку.

No Comments Yet.

Коментувати