20 лютого 2021 року "Український Легіон" вшанував Героїв Небесної Сотні традиційною смолоскипною ходою.
![](https://ukraine-legion.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/152829998_3774849449303090_1332682989600859584_o.jpg)
Серед членів нашої громадської організації є багато людей, які безпосередньо брали участь у подіях Революції Гідності. Хтось був у сотнях Самооборони Майдану, хтось займався волонтерством, хтось брав участь в акціях протесту. Тому дні пам'яті Героїв Небесної Сотні - це не пересічні для нас дати. Забувати їх ми не хочемо і не станемо. Герої не вмирають!
![](https://ukraine-legion.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/152787808_3774850102636358_6232067145922302832_o.jpg)
![](https://ukraine-legion.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/151826438_3774849782636390_6815589747517028416_o.jpg)