Вишколи з учнями ліцею у Ржищеві

Триває плідна співпраця Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної держадміністрації та "Українського Легіону" у всеукраїнському вишколі для молоді «Нащадки вільних». Відповідно до свого головного статутного завдання — формування нового громадянина, захисника родини, громади і суспільства, який бере на себе особисту відповідальність за все те, що відбувається в нашій країні -"Український Легіон", діляться своїми знаннями та досвідом з молоддю.

ліцей ржищев

24 жовтня інструктори "Українського Легіону" провели з учнями ІІ-ІІІ курсів Ржищевського професійного ліцею тренінги з долікарської медичної підготовки  (надання першої допомоги потерпілим) та тактичної підготовки (відпрацювання елементів поводження зі зброєю, переміщення на полі бою, орієнтація на місцевості, робота в групах під час нападу та захисту).

тренінг поводження зі зброєю

Такі зустрічі сприяють вихованню молоді – майбутнього нашої держави, допомагають учням стати свідомими громадянами, справжніми патріотами та захисниками своєї Батьківщини.

тренінг для учнів

No Comments Yet.

Коментувати