Загинув Святослав Стеценко, засновник “Українського Легіону”

Надійшла трагічна звістка про загибель пана Святослава Стеценка. Пан Святослав (псевдо - Пастор) був ідеологом, засновником ГО "Український Легіон", першим його Головою. Його вклад у розбудову Територіальної оборони став безцінним. Тепер це абсолютно доведено війною.

Попри розпач, попри безпорадність від ходу подій 2014 року Пастор став для багатьох із нас людиною, що навчала інших об'єднуватися для спільної мети, відкидаючи чвари, шукати однодумців, тренуватися, готуватися, планувати, мобілізуватися і не здаватися. Заради порятунку України.

Він був і залишається справжнім воїном, прикладом незламності, прикладом мотивованості, інтелекту, високого морального рівня. Із початком повномасштабної російської агресії Стеценко став до лав 59 окремої мотопіхотної бригади ЗСУ ім. Якова Гандзюка. Він загинув 05.05.2022 року у бою з ворогами, як і належить справжньому лицарю. Але його справа, його цінності і його країна продовжують жити. І не здадуться.... Обіцяємо.

ГО "Український легіон" висловлює щирі співчуття родині, друзям, знайомим і колегам. Загинула безцінна людина. Пантеон попвнився іще одним героєм. Героям - слава!!! І - честь!

No Comments Yet.

Коментувати