Публікуємо звіт діяльності нашого «Волонтерського легіону» одразу за минулі п’ять місяців. За цей час ми закупили і передали нашім бійцям, що перебувають у підрозділах ЗСУ, ТРО та НГУ такі важливі й потрібні речі, як:
- Армійський вантажний автомобіль;
- FPV дрон та 4 акумулятори до нього;
- 2 тепловізори;
- 2 генератори та зарядний пристрій;
- 7 польових повербанків;
- 21 шт маскувальних сіток;
- 12 протигазів;
- 40 шт нош напівжорстких «Лелека-3».
А також багато іншого спорядження й обладнання — детальніше з повним переліком ви можете ознайомитися з наданої інфографіки. Нагадуємо, що збір на потреби наших воїнів триває постійно. Будемо вдячні за будь-яку фінансову допомогу!
![](https://ukraine-legion.org.ua/wp-content/uploads/371786575_322680696794448_3779699816925002615_n.jpg)
![](https://ukraine-legion.org.ua/wp-content/uploads/371849259_322680693461115_6535442257709124505_n.jpg)
![](https://ukraine-legion.org.ua/wp-content/uploads/371890899_322680670127784_2182235995379220907_n.jpg)
![](https://ukraine-legion.org.ua/wp-content/uploads/371822640_322680700127781_2410145383047338907_n.jpg)