Літаки, гелікоптери, діти та “Український Легіон”

Український Легіон взяв участь у черговому масовому заході у Музеї Авіації "СамальотФєст" 17-18.09. Краще усього враження від заходу описав один з легіонерів, який провів 2 дні у Музеї Авіації:

Легіонер, позивний МАРС:
В мене вихідних знову не було. Та все було насичено, цікаво і корисно. Ну як завжди.
З побратимами з Легіону прийняли участь у авіафестивалі.
Не вперше. Але такої кількості зацікавлених до нашої діяльності людей ще не бачили.
І справа не лише в тирі відкритому для усіх бажаючих.

Аншлаг був на всіх демонстраційних точках:

- склад та розборка зброї, знайомства з видами стрілецької зброї та БП до неї;
- тактична та долікарська медицина - склад аптечки бійця, призначення основних комплектуючих, надання першої допомоги собі та побратиму, використання джгутів/турнікетів/бандажів/голок/плівок/трубок.... способи евакуації;
- основні стійки та положення для ведення влучної стрільби;
- інфо-точка для обговорення діяльності нашої організації, способи та умови участі звичайних громадян у навчальній програмі Легіону, обмін контактами, ідеями;
- ну і сам тир з завданням не лише популяти в мішені і правильно прикладати зброю, але й знати і вміти безпечно поводитись зі зброєю.

Все вказане вище цікавило звичайних людей, як дорослих так і їхніх дітей. У відповідь ми бачили уважні очі дітей, які розповідали щойно вивчені правила поводження зі зброєю, ми чули десятки якщо не сотні подяк від їхніх батьків за те що ми робимо.

Людей турбує питання власної безпеки, все більше людей усвідомлюють що крім них самих убезпечити їхніх дітей не зможе ні гаран, ні мєнт, ні суддя чи прокуро... Першочергове джерело безпеки - вони самі.
А біда чи небезпека ніколи вас не попередять коли вона прийде до вас. Нажаль вона недалеко... навіть на вашій вулиці.
Добра новина в тому, що багато чому можна навчитись. Не відриваючись від роботи та сім*ї (правда відірватись треба буде від дивану 🙂 ).
Взнати ви зможете і в гуглі, а от як навчитись?

Дивиться більше фото в Галереї

No Comments Yet.

Коментувати