«Соловей співає»: прем’єра фільму, над яким працював легіонер

У вівторок, 5 листопада, у нашого побратима Сергія Мартинова відбулась прем'єра! В столичному Будинку кіно пройшов показ документального фільму про мовне питання «Соловей співає», режисером монтажу якого є Сергій.

Вітаємо творчу групу!

творча група фільму «Соловей співає»

Легіонери, які прийшли підтримати побратима, були дуже вражені картиною.

Валентина Бикова: «Вперше в житті бачила, щоб після фільму почалась овація – ще на фінальних титрах, і не стихала ще хвилин десять. Зал встав та плескав у долоні, вітаючи авторів фільму, які зобразили одну з найболючіших сторінок нашої сучасної історії – багатовікові спроби знищити нашу мову. Але фінал фільму є оптимістичним – Соловей співає, отже мова житиме та поширюватиметься й надалі». – ділиться Валентина Бикова.

український легіон

Павло Вороницький: «Дякую за фільм, чекаємо другої та третьої частин».

Дмитро Соловей: «Дякую Лесі Воронюк та усій команді за неймовірні емоції. Це було неймовірно круто!»

під час показу документального фільму «Соловей співає»

Безпосередні учасники боротьби за відстоювання позицій української мови як державної зазначають важливу роль стрічки.

показ фільму «Соловей співає»

Владислав Степаненко: «Цей документальний фільм чудово ілюструє що українцям не все одно «на каком язикє», розвінчує міфи про те, ніби українська мова не на часі, яскраво показує до чого призводить нав’язування російського.»

Олена Ліньова: «Мова - це не лише засіб комунікації. Це традиції, це пам'ять, це крок до незалежного майбутнього. Чия мова - того й держава!»

глядачі фільму «Соловей співає»

Фільм надзвичайно сильний. Під час обговорення картини глядачі висловили пропозицію показу документальної стрічки в навчальних закладах. Зараз починається сезон показу в кінотеатрах столиці. «Український Легіон» радить переглянути фільм усім, хто ще сумнівається, що мова має значення!

No Comments Yet.

Коментувати