Український Легіон на «Самальот Фесті»

11-12 червня Український Легіон традиційно розбив польовий табір на одному з найбільших сімейних фестивалів «Самальот Фест».

Популяризація і пропаганда спорту, здорового способу життя, культури безпеки, патріотизму, поширення серед населення культури поводження зі зброєю, навчання з домедичної допомоги – вклад легіонерів в зміцнення нації.

Легіон підготував навчальні станції по роботі з ММГ стрілецької зброї, що знаходиться на озброєнні ЗСУ, на яких бажаючі набули базових навичок по зборці-розборці і догляду за зброєю.

Величезною популярністю користувався польовий електропневматичний тир. Величезна подяка легіонеру Юрію Літошенко (Сorban’у) і його команді за надання обладнання. Легіонери не просто давали людям «постріляти» в тирі, а навчали техніці безпеки при поводженні зі зброєю. Кожен бажаючий «постріляти» в тирі мав здати правила поводження зі зброєю вимогливим інструкторам.

Було проведено тренінги з домедичної допомоги, на яких громадяни ознайомились з базовими навичками, що можуть стати в нагоді і в звичайному житті.

No Comments Yet.

Коментувати