“Український Легіон” взяв участь у Gun Open Day 2016

Культура володіння та поводження зі зброєю і культура безпеки – один із стовпів громадянського  суспільства в США та інших розвинутих країнах, де громадяни мають право на збройний захист. «Вільні люди мають зброю» каже гасло, яке підтримують українські громадяни, що володіють зброєю. Вміти захищати, як свою країну, своє місто, район, так і власну оселю – обов’язок справжнього  чоловіка і громадянина.

Український Легіон з початку збройної агрессії Россії проти України підготував до оборони країни вже майже 3000 громадян. Захист країни, як і захист власної оселі, передбачає володіння навичками стрільби з вогнепальної зброї, тому стрілецький форум – місце зустрічі багатьох однодумців, об’єднаних підтримкою права українців на збройний захист.

На щорічному стрілецькому заході Gun Open Day 2016 інструктори Легіону провели майстер-класи з домедичної допомоги і тактичної медицини - навичок, що можуть знадобитися як на війні, так і в разі небезпеки та надвичайної ситуації в звичайному цивільному житті.

Найбільшою популярністю серед дітей та дорослих користувався Легіонівський електропневматичний тир, завдяки якому  маленькі громадяни змогли випробувати себе у влучній стрільбі та ознайомитись з базовими правилами безпеки та поводження зі зброєю.

В Японії є стародавнє прислів’я: «Меч може знадобитися тобі лише одного разу в житті. Але щоб  їм скористатися, треба носити його кожного дня». Бажаєш навчитися тактиці, мистетству стрільби, медичній підготовці та іншим навикам, що можуть знадобитися саме тобі ? Бажаєш долучитись до дружнього коллективу, що просуває розбудову территоріальної оборони в Україні ? Приходь в Український Легіон, приводь рідних і друзів!

No Comments Yet.

Коментувати