Навчання “Рух100.Тризуб”: легіонери гідно пройшли випробування

ГО "Український Легіон", що є одним із засновників та учасників Руху Сприяння Територіальної Обороні України, взяла участь у навчаннях територіальної оборони.

Легіонери, взявши участь на стороні сил "жовтих" у складі посиленої роти, виконали усі поставлені перед ними завдання згідно плану навчань та нарощування тактичної ситуації. Це і розташування у місці тимчасової дислокації, і облаштування опорного пункту взводу, блокпостів, досмотр автівок, патрулювання, секрети та охорона об`єкту. Також окремі загони займалися розвідкою та пошуком ДРГ умовного противника.
Впродовж півтори доби учасники навчань зі сторони "синіх" влаштовували атаки на об`єкти цивільної інфраструктури та опорні сили "жовтих", використовуючи як традиційні способи розвідки так і засоби аеророзвідки та РЕБ. Усі дії обох сторін фіксували посередники, які  визначали тактичну перевагу одного чи іншого підрозділу під час умовних зіткнень, призначали поранених та слідкували за належним дотриманям правил навчань. Інформація, зібрана посередниками, буде у подальшому використана для аналізу та поліпшення підготовки підрозділів територіальної оборони.
Це не перші навчання які організовує та у яких приймає участь Легіон, і можемо відмітити, що рівень організації навчань зростає, як і рівень підготовки учасників. Цього разу у навчаннях брали участь не тільки представники громадських організацій, але й загони територіальної оборони військоматів, роти охорони, міська клінична лікарня №1, представники МЧС, Червогоно Хреста, Національної Поліції.
У організації навчань активно сприяли представники Дарницького РВК та Дарницької РДА

No Comments Yet.

Коментувати