У Києві обговорили шляхи розвитку територіальної оборони

Круглий стіл на тему «Розвиток територіальної оборони України: шляхи та можливості посилення потенціалу» відбувся 7 листопада у Києві. Захід був організований Інститутом Горшеніна та Українським інститутом безпекових досліджень.

Під час круглого столу обговорювалися такі питання, як шляхи розвитку територіальної оборони України і її ключові функції, джерела фінансування ТрО, участь громадян та громадських об’єднань в системі ТрО тощо.

У роботі круглого столу взяли участь заступник секретаря РНБО України Сергій Кривонос, директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Валентин Бадрак, голова Ради волонтерів при МОУ Олексій Грідін, перший віце-президент Інституту Горшеніна Віктор Соколов, директор інформаційно-консалтингової компанії «Дефенс Експрес» Сергій Згурець. «Український Легіон» також був представлений на цьому форумі. Від нашої організації брав участь інструктор та керівник напрямку, член робочої групи з питань територіальній обороні у РНБО Олексій Лапін.

«Український Легіон» з 2014 року системно працює над розвитком Територіальної оборони України. Останні кілька років ми присутні в усіх ініціативних групах, які переймаються ТрО. Як наголосив під час круглого столу Валентин Бадрак, ТрО має бути третьою компонентою стримуючого фактору в гібридній війні, разом із професійним військом і ракетами середньої й дальньої дії.

 

 

No Comments Yet.

Коментувати