Польскі добровольці готуються до війни

Близько 100 000 поляків вступили до парамілітарних організацій. Ще значна частина населення проходить курси виживання і цивільної оборони.

В інтерв'ю учасники парамілітарних організацій і формувань прямо вказують на те, що спонукало їх вчитися військовій справі — збройна агресія Россії в Україні. Щоб бути спроможними захистити свою країну, така величезна кількість людей готується до найгіршого сценарію.

Уряд Польщі з повагою і вдячністю ставиться до цих громадських ініціатив, і сподівається, що польські патріоти стануть хребтом нової військової ініціативи Польщі — територіальної оборони. До складу військ територіальної оборони мають увійти резервісти та добровольці. Усього планується створити 17 бригад ТРО і залучити до них 35 тисяч бійців.

Польська Армія має технології союзників по НАТО. В Польщі розміщені натівські частини, регулярно проходять навчання. Військовий бюджет Польщі — 12 мільярдів доларів, проти українського у 4,5 мільярди. Польща знаходиться далі від Росії, ніж Україна. Але на фоні всього цього, польський уряд розуміє, що не обійдеться без військ територіальної оборони, без резервів. А поляки розуміють, що треба бути готовими до війни.

Це те, чому варто повчитися як українським можновладцям, так і простим громадянам. Зважте на це, навчайтесь, приходьте на вишколи Українського Легіону!

No Comments Yet.

Коментувати